Szanowny Darczyńco

Jeżeli jesteś za ustanowieniem jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW), jeżeli popierasz Ruch Obywatelski Zmieleni.pl, odpisz 1% podatku na Fundację im. J. Madisona Centrum Rozwoju Demokracji-Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, która jest jedyną w Polsce organizacją pożytku publicznego wspierającą finansowo ustanowienie JOW.

KRS 0000208835  Zobacz KRS

Dzięki odpisowi 1% w 2011 r. mogliśmy wykonać pierwsze w Polsce, profesjonalne badania i dowiedzieć się, że większość (70 % mających pogląd „za” lub „przeciw”) jest za wybieraniem posłów w JOW www.http://www.madison.org.pl/wydarzenia.
„Wolontariusze Fundacji opracowali dokładny kształt 460 jednomandatowych okręgów jednomandatowych oraz propozycje gotowych poprawek do istniejącego Kodeksu Wyborczego w ramach Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej. Będziemy musieli opublikować naszą pracę a tego nie da się zrobić bez finansów. Zamiast oddawać do budżetu, przekieruj ten 1% w zeznaniu PIT do Fundacji Madisona. Pomóż naszej wspólnej, obywatelskiej sprawie w modernizowaniu polskiej polityki i ustanowieniu JOW w wyborach do Sejmu RP oraz wszystkich szczebli samorządu terytorialnego.

Wszyscy w Fundacji pracują na zasadzie wolontariatu a więc całość środków idzie bezpośrednio na sprawę JOW.